Visos naujienos

Pixabay.com nuotr.
2017 10 11
Šildymo sistemos pertvarkymo darbai – ne savavališkai, o pagal reikalavimus

Kur kreiptis, jei įtariama, kad buto kaimynas įsirengė papildomas radiatorių sekcijas? Kaip elgtis, jei gyventojas keisdamas radiatorius vietoj 25 cm panaudojo 20 cm diametro vamzdį, o dėl šios priežasties blogiau šyla aukščiau esančio buto radiatorius?

Pixabay.com nuotr.
2017 10 03
Informacija apie šildymo sezono pradžią: kada ir kas ją nustato?

Valstybinė energetikos inspekcija prie Energetikos ministerijos informuoja, kad šildymo sezono pradžia skelbiama, kai tris paras iš eilės vidutinė lauko oro temperatūra yra žemesnė kaip 10 laipsnių šilumos. Daugiabučių gyventojai šildymo sezoną gali pradėti anksčiau, nei paskelbiama oficiali jo pradžia.

Pixabay.com nuotr.
2017 09 27
Kada elektros energijos tiekėjas gali atlikti perskaičiavimą ir nustatyti nepriemoką vartotojui?

Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija išnagrinėjo vartotojų iš Molėtų ginčus su AB „Energijos skirstymo operatorius“ dėl atlikto suvartotos elektros energijos kiekio perskaičiavimo ir pasisakė, kad vartotojai neturi apmokėti nepriemokos, kai ji susidaro dėl operatoriaus kaltės. 

Pixabay.com nuotr.
2017 09 26
Viešoji konsultacija Šiauliuose apie elektros instaliacijos įrengimą ir eksploatavimą

Rugsėjo 29 d. (penktadienį) 9 val. Šiaulių teritoriniame skyriuje, adresu Tilžės g. 66C, Šiauliai, rengiama viešoji konsultacija, kurioje bus aptariami aktualūs daugiabučių, individualių namų ir kitų statinių elektros inžinierinių sistemų įrengimo, eksploatavimo ir remonto klausimai.

Viešoji konsultacija Alytuje pastatų šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojams
2017 09 25
Viešoji konsultacija Alytuje pastatų šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojams

Rugsėjo 27 d. (trečiadienį) 9 val. Valstybinės energetikos inspekcijos Alytaus teritoriniame skyriuje, adresu Pramonės g. 9, Alytus, 202 kabinete, rengiama viešoji konsultacija pastatų šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojams.

Pixabay.com nuotr.
2017 09 22
Viešoji konsultacija Vilniuje apie elektros instaliacijos įrengimą ir eksploatavimą

Rugsėjo 26 d. (antradienį) 10 val. Vilniaus teritorinis skyrius, adresu Mortos g. 10, Vilnius, I aukšto posėdžių salėje rengia viešąją konsultaciją, kurioje bus aptariami pastatų elektros instaliacijos įrengimo ir eksploatavimo klausimai.

Neturint atestato verstis energetikos įrenginių eksploatavimo veikla – draudžiama.
2017 09 21
Juridinių asmenų, kuriems panaikintas atestatų galiojimas, sąrašas

Valstybinė energetikos inspekcija panaikino išduotų atestatų eksploatuoti energetikos įrenginius galiojimą 22 juridiniams asmenims, pakeitusiems juridinio asmens statusą ir nutraukusiems energetikos įrenginių eksploatavimo veiklą.

Pixabay.com nuotr.
2017 09 20
Kviečiame dalyvauti viešosiose konsultacijose Šilutėje, Tauragėje ir Šilalėje

Valstybinės energetikos inspekcijos Klaipėdos teritorinio skyriaus specialistai rugsėjo mėnesį Šilutėje, Tauragėje ir Šilalėje surengs viešąsias konsultacijas, kuriose bus aptarti aktualūs energetikos sektoriaus klausimai.

Pixabay.com nuotr.
2017 09 18
Teismo verdiktas: Valstybinė energetikos inspekcija įvykdė teismo sprendimą

Į Valstybinę energetikos inspekciją prie Energetikos ministerijos (VEI) nukreiptos kritikos strėlės krito žemyn, atsimušusios į tiesos skydą. Vilniaus apygardos administracinis teismas nutartyje nurodė, kad VEI įvykdė teismo sprendimą.

Pixabay.com nuotr.
2017 09 15
Nemokamas ir visą parą veikiantis elektros energijos tiekimo sutrikimų registravimo numeris – 1852

Nuo šiol elektros energijos vartotojai turi naują būdą informuoti elektros ir dujų skirstymo bendrovę „Energijos skirstymo operatorius“ apie elektros energijos tiekimo sutrikimus. Tai padaryti galima nemokamu visą parą veikiančiu trumpuoju telefono numeriu 1852.

Pixabay.com nuotr.
2017 09 14
Apsvarstyti nauji šilumos, elektros energetikos ir dujų sektorių darbuotojų sertifikavimo reikalavimai

Valstybinėje energetikos inspekcijoje vykusiuose pasitarimuose pateikti siūlymai, kaip tobulinti vieningos (nacionalinės) energetikos darbuotojų sertifikavimo schemos projekte numatytus reikalavimus, susijusius su šilumos, elektros energetikos ir dujų sektorių darbuotojų sertifikavimu.

Pixabay.com nuotr.
2017 09 08
Susitikime aptarti aktualūs naftos sektoriaus darbuotojų sertifikavimo klausimai

Energetikos darbuotojus atestuojančių sertifikavimo įstaigų, energetikos asociacijų ir bendrovių bei degalinių tinklų atstovai aptarė vieningos (nacionalinės) energetikos darbuotojų sertifikavimo schemos projekte numatytus naftos sektoriaus darbuotojų sertifikavimo reikalavimus.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 7 Pirmyn