DARBĄ PRADĖJO VALSTYBINĖ ENERGETIKOS REGULIAVIMO TARYBA

Data

2019 07 02

Įvertinimas
3
VERT.png

DARBĄ PRADĖJO VALSTYBINĖ ENERGETIKOS REGULIAVIMO TARYBA

 

Konsoliduojant energetikos sektoriaus reguliavimą ir priežiūrą, 2019 m. liepos 1 d. veiklą pradėjo Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT).

VERT vykdo veiklą konsolidavus energetikos reguliavimo, rinkos priežiūros ir kontrolės funkcijas, prie Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos (Komisija) prijungus Valstybinę energetikos inspekciją prie Energetikos ministerijos (VEI).

Atkreipiame dėmesį, kad po reorganizacijos „Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija“ ir „Valstybinė energetikos inspekcija prie Energetikos ministerijos“ atitinka institucijos pavadinimą „Valstybinė energetikos reguliavimo taryba“. Komisijos ir Inspekcijos  priimti teisės aktai galioja ir po šių įstaigų reorganizavimo.

Apie visus pokyčius pranešime VERT svetainėje adresu www.vert.lt, nuo šiol į mus kreipkitės el. pašto adresu info@vert.lt.

Valstybinės energetikos inspekcijos prie Energetikos ministerijos​ interneto svetainė laikinai pasiekiama adresu https://vei.lrv.lt/.

VERT tikisi konstruktyvaus bendradarbiavimo su institucijomis, asociacijomis, reguliuojamais ūkio subjektais, siekiant bendrų tikslų energetikos ir geriamojo vandens sektoriuose.