Dėl laikinų techninių sutrikimų gali užtrukti paslaugų suteikimas

Data

2017 08 03

Įvertinimas
0
Pixabay.com nuotr.
Pixabay.com nuotr.

Informuojame, kad dėl laikinų techninių nesklandumų dirbant su dokumentų valdymo sistema gali nežymiai vėluoti Valstybinės energetikos inspekcijos paslaugų, užsakytų Elektroninių valdžios vartų portale, suteikimas.

Tai itin aktualu asmenims, Elektroniniuose valdžios vartuose užsisakiusiems energetikos įrenginių techninės būklės patikrinimo ir pažymos apie energetikos įrenginių techninę būklę išdavimo paslaugą, kuri turi būti suteikta per septynias kalendorines dienas gavus visus reikiamus dokumentus.

Be minėtos paslaugos Elektroniniuose valdžios vartuose galima užsakyti ir kitas paslaugas, tai – energetikos įrenginių eksploatavimo veiklos atestatų išdavimą (suteikiama per 30 kalendorinių dienų nuo visų dokumentų gavimo dienos) ir leidimų plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus ir leidimų gaminti elektros energiją išdavimą (suteikiama per 30 kalendorinių dienų gavus reikiamus dokumentus.

Kol laikinus techninius nesklandumus sukėlusios problemos bus išspręstos ir dokumentų valdymo sistemos darbas bus sklandus, visus asmenis, kuriems itin aktualu, kad minėtos paslaugos būtų suteiktos per nurodytus terminus, kviečiame jas laikinai užsakyti pasirinkus vieną iš kitų būdų: 

  1. el. paštu paslaugos@vei.lt. Šiuo būdu užsakant leidimų plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus ir leidimų gaminti elektros energiją išdavimo paslaugą, dokumentai turi būti pasirašyti elektroniniu parašu.
  2. paštu ar per pasiuntinį;
  3. tiesiogiai atvykus į Valstybinės energetikos inspekcijos teritorinį skyrių, kurių aptarnaujamoje zonoje yra energetikos įrenginys. Visi dokumentai dėl leidimų plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus ir leidimų gaminti elektros energiją išdavimo priimami tik Valstybinės energetikos inspekcijos administracijoje, adresu Mortos g. 10, Vilnius.

Apie pašalintus sutrikimus informuosime. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.