Kvietimas teikti informaciją apie atestuotus energetikos darbuotojus

Data

2018 01 15

Įvertinimas
1
V. Skaraičio / BFL nuotr.
V. Skaraičio / BFL nuotr.

Informuojame, kad energetikos darbuotojų sertifikavimo įstaigos ir energetikos įmonės, pernai organizavusios savo darbuotojų atestavimą, Valstybinei energetikos inspekcijai iki kovo 1 d. turi pateikti apibendrintą informaciją apie 2017 m. energetikos darbuotojų atestavimą. 

Informacija apie energetikos darbuotojų sertifikavimo įstaigose ir energetikos įmonėse atestuotus energetikos darbuotojus pateikiama užpildžius Informacijos apie atestuotus energetikos darbuotojus formą, patvirtintą Valstybinės energetikos inspekcijos prie Energetikos ministerijos viršininko 2014 m. vasario 19 d. įsakymu Nr. 1V-19 (atsisiųsti šią formą).

Užpildytas formas prašome pateikti el. paštu vei@vei.lt. Iškilus klausimams dėl formos pildymo, prašome kreiptis į  Planavimo ir kontrolės skyriaus vyr. specialistę Audronę Jurtautienę, mob. 8 614   98 518.

Primename, kad sertifikavimo įstaigos ir energetikos įmonės pasibaigus kalendoriniams metams (ne vėliau kaip per 2 mėnesius) turi pateikti informaciją Valstybinei energetikos inspekcijai apie atestuotus energetikos darbuotojus vadovaudamosi Energetikos objektus, įrenginius statančių ir eksploatuojančių darbuotojų atestavimo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos energetikos ministro 2012 m. lapkričio 7 d. įsakymu Nr. 1-220, 13.8 ir 35 punktų reikalavimais.