Šiaulių teritoriniame skyriuje rengiama viešoji konsultacija

Data

2017 12 12

Įvertinimas
1
Pixabay.com nuotr.
Pixabay.com nuotr.

Š. m. gruodžio 14 d. (ketvirtadienį) 9 val. Valstybinės energetikos inspekcijos Šiaulių teritoriniame skyriuje, Tilžės g. 66C, Šiauliuose, vyks viešoji konsultacija, kurioje bus aptarta šilumos įrenginių techninės būklės patikrinimų problematika.

Atsižvelgdami į Valstybinės energetikos inspekcijos prie Energetikos ministerijos atstovų dalyvavimo statybos užbaigimo komisijose ir pažymų apie energetikos įrenginių techninės būklės patikrinimą išdavimo tvarkos aprašo, patvirtinto Valstybinės energetikos inspekcijos prie Energetikos ministerijos viršininko 2014 m. lapkričio 27 d. įsakymu Nr. 1V-95, reikalavimus, specialistai primins, kokius dokumentus parengti ir kaip juos tinkamai užpildyti kreipiantis į Valstybinę energetikos inspekciją dėl šilumos įrenginių techninės būklės patikrinimo ir pažymos apie jų techninę būklę gavimo.

Konsultacijoje taip pat bus pristatoma, kaip šią paslaugą užsisakyti Elektroniniuose valdžios vartuose www.epaslaugos.lt, bei mokoma, kaip teisingai užpildyti paslaugos užsakymo formą.