Skelbiamas ketvirtasis nereikalingo turto pardavimo aukcionas

Data

2018 04 12

Įvertinimas
0
Pixabay.com iliustr.
Pixabay.com iliustr.

Valstybinė energetikos inspekcija skelbia ketvirtąjį nereikalingo turto pardavimo aukcioną, kuris įvyks š. m. balandžio 19 d. (ketvirtadienį) 13 val. Mortos g. 10, Vilnius, 111 kabinete. 

Ketvirtajame aukcione bus parduodami per pirmąjį, antrąjį ir trečiąjį aukcionus neparduotas turtas – lengvieji automobiliai, kompiuteriai, vaizduokliai, fiksuoto ryšio telefonai, fotoaparatai ir kitas ūkinis inventorius.

Aukcione parduodamo turto sąrašas.

Aukcione parduodamo turto apžiūra vyks balandžio 16–18 dienomis nuo 8.30 val. iki 15.00 val.

Informaciją apie aukcione parduodamo turto sąraše nurodytą parduodamą turtą teikia:

  • apie lengvuosius automobilius – Žygimantas Zabarskas, Bendrųjų reikalų skyriaus sistemų administratorius, mob. 8 659  92 745, el. p. zygimantas.zabarskas@vei.lt;
  • apie kompiuterinę, ryšio ir kitą techniką – Pavel Kabelis, Bendrųjų reikalų skyriaus sistemų administratorius, mob. 8 616  42 502, el. p. pavel.kabelis@vei.lt.

Už aukcione nupirktą turtą sumokama iš karto į Valstybinės energetikos inspekcijos kasą arba per tris darbo dienas banko pavedimu į Valstybinės energetikos inspekcijos sąskaitą, Nr. LT827300010071666739, bankas „Swedbank“, AB.

Aukciono dalyvio bilietas ir aukciono žiūrovo bilietas yra nemokami. Jie bus išduodami aukciono dieną nuo 12.15 val. iki 12.50 val., 111 kabinete (I aukštas).

Asmuo, kuris bus registruojamas aukciono dalyviu ar pageidaus būti aukciono žiūrovu, turės pateikti asmens dokumentą ar juridinio asmens išduotą įgaliojimą bei nurodyti adresą ar elektroninio pašto adresą. Aukciono rengėjas aukciono dalyvių asmens duomenis tretiesiems asmenims atskleisti gali tik asmens duomenų apsaugą reguliuojančių teisės aktų nustatytais atvejais.

Registruojant aukciono dalyvį ar žiūrovą, jam išduodamas aukciono dalyvio ar žiūrovo bilietas.

Aukciono vykdymo komisijos posėdyje dalyvauja tik komisijos išduotą bilietą turintys asmenys. Neturintys bilieto asmenys į kabinetą, kuriame vyksta aukcionas, nebus įleidžiami.