Viešoji konsultacija pastatų šildymo ir karšto vandens sistemų bei elektros įrenginių eksploatavimo klausimais

Data

2017 12 14

Įvertinimas
0
Pixabay.com nuotr.
Pixabay.com nuotr.

Š. m. gruodžio 19 d. (antradienį) 10 val. Valstybinės energetikos inspekcijos Klaipėdos teritorinio skyriaus specialistai rengia viešąją konsultaciją, kurioje bus aptariamos elektros ir šilumos įrenginių eksploatavimo aktualijos. 

Konsultacijoje, vyksiančioje AB „Klaipėdos energija“, adresu Danės g. 8, Klaipėda, Konferencijų salėje (I aukštas) Klaipėdos teritorinio skyriaus specialistai pristatys energetikos įrenginių, daugiabučių namų inžinerinių sistemų – elektros ir šildymo – eksploatavimo problemas, primins, kaip tinkamai prižiūrėti ir eksploatuoti energetikos įrenginius bei sistemas.

Viešojoje konsultacijoje maloniai kviečiame dalyvauti elektros ir šilumos vartotojus, tiekėjus, pastatų šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojus, taip pat asmenis, atsakingus už elektros ir šilumos ūkį, bei kitus, valdančius ir (ar) eksploatuojančius energetikos įrenginius.

Informuojame, kad aktualius klausimus, kurie būtų aptarti per konsultaciją, galite pateikti el. paštu arimantas.boguslauskas@vei.lt iki gruodžio 18 d.