Viešoji konsultacija šilumos vartotojams, šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojams Šilutėje

Data

2018 08 29

Įvertinimas
3
Pixabay.com nuotr.
Pixabay.com nuotr.

Š. m.  rugsėjo 6 d. (ketvirtadienį) 9 val. UAB „Šilutės  šilumos tinklai“ patalpose (II a.), adresu Verslo g. 12, Šilutėje, rengiama viešoji konsultacija šilumos vartotojams, pastatų administratoriams, šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojams bei šilumos įrenginius montuojantiems ir eksploatuojantiems specialistams.

Konsultacijoje bus apžvelgtos pastatų šildymo ir karšto vandens sistemų priežiūrą ir eksploatavimą reglamentuojančių teisės aktų nuostatos ir priemonės, kurias būtina įgyvendinti, jog šildymo ir karšto vandens sistemos atitiktų privalomuosius reikalavimus. Atsižvelgdami į pastatų šildymo ir karšto vandens sistemų periodinių patikrinimų rezultatus, specialistai pristatys šilumos punktų, šildymo ir karšto vandens sistemų eksploatavimo problemas ir priežastis, lemiančias neefektyvų šilumos vartojimą. Susitikime taip pat bus aptariami aktualūs teisės aktų reikalavimai, kurių privaloma laikytis rekonstruojant (pertvarkant) ar įrengiant  šilumos punktus, šildymo ir karšto vandens sistemas.

Renginio pabaigoje specialistai primins, kokius dokumentus reikia parengti kreipiantis į Valstybinę energetikos inspekciją dėl pažymų apie energetikos įrenginių techninės būklę, energetikos įrenginių eksploatavimo veiklos atestatų išdavimo, kaip šias paslaugas užsisakyti Elektroninių valdžios vartų portale, kaip tinkamai pateikti elektronines energetikos įrenginių eksploatavimo atitikties deklaracijas.

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Aktualius klausimus, kurie būtų apžvelgti per konsultaciją, galite pateikti el. paštu juozas.gervylius@vei.lt iki rugsėjo 4 d.