Paskatinimai ir apdovanojimai

2016 m. pirmąjį ketvirtį už gerą darbą 2015 m. kalendoriniais metais 34 valstybės tarnautojams ir dviem darbuotojoms, dirbantiems pagal darbo sutartis, skirtos vienkartinės piniginės išmokos. Du valstybės tarnautojai už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą ir pavyzdingą tarnybą paskatinti vienkartinėmis piniginėmis išmokomis jubiliejinių sukakčių proga.

2016 m. antrąjį ketvirtį Valstybinės energetikos inspekcijos prie Energetikos ministerijos viršininkas Energetikų dienos proga 10 valstybės tarnautojų pareiškė padėką už puikų darbą ir nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą. Vienas valstybės tarnautojas šia proga gavo Lietuvos Respublikos energetikos ministro padėką už profesionalius gebėjimus, aukštą kvalifikaciją, kompetenciją ir gebėjimą kantriai dalintis savo žiniomis su kolegomis ir ūkio subjektais.Valstybės – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo – dienos proga 68 valstybės tarnautojai ir 11 darbuotojų paskatinti vienkartinėmis piniginėmis išmokomis. Vienas valstybės tarnautojas paskatintas vienkartine pinigine išmoka jubiliejinės sukakties proga.

2016 m. trečiąjį ketvirtį vienkartinėmis piniginėmis išmokomis jubiliejinių sukakčių proga paskatinti keturi valstybės tarnautojai. Vienas valstybės tarnautojas jubiliejinės sukakties proga gavo Lietuvos Respublikos energetikos ministro padėką už ilgametį, sąžiningą, nuoširdų darbą ir nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą.

Paskutinė atnaujinimo data: 2018-05-04